RENAULT CAPTUR E-TECH

hybryda & hybryda plug-in

POZNAJ ZALETY SILNIKÓW E-TECH
I WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE

Aby dostosować się do Twoich potrzeb, Captur jest dostępny w wersjach: hybryda i hybryda plug-in. Odkryj zalety naszych silników E-Tech.

CAPTUR E-TECH HYBRYDA

renault-captur2-hev-ph1-017.jpg

zalety auta elektrycznego, wszechstronność hybrydy

Na co dzień lub podczas długich podróży korzystaj z systematycznego uruchamiania w trybie 100% elektrycznym i korzystaj z autonomii elektrycznej silnika, który ładuje się podczas jazdy, bez konieczności podłączania do prądu. 

Cisza, komfort, szybkość reakcji... Dzięki dwóm silnikom elektrycznym i silnikowi spalinowemu o łącznej mocy 145 KM połączonej z wielotrybową automatyczną skrzynią biegów, hybryda Captur E-Tech zapewnia nową przyjemność z jazdy, jednocześnie pozwalając na ograniczenie emisji CO2 i kontroluj zużycie paliwa.

CAPTUR E-TECH HYBRYDA PLUG-IN

elektryczny na żądanie

Reakcja elektryka w samochodzie hybrydowym? To jest obietnica hybrydy plug-in Captur E-Tech. Dzięki podwójnemu napędowi możesz jeździć codziennie w trybie 100% elektrycznym dzięki zasięgowi do 50 km (w mieszanym cyklu WLTP) i przełączać się w tryb hybrydowy w weekendy, aby uciec od tego wszystkiego bez ograniczeń. 

Ciesz się czystą mobilnością na najwyższym poziomie dzięki innowacyjnej skrzyni biegów i technologiom odzyskiwania energii wywodzącym się bezpośrednio z naszego doświadczenia w Formule 1. 

renault-editorial-engine-innovation-e-tech-campaign-004.jpg